Co nabízíme

Svatební šaty

Náš salon nabízí svatební šaty, doplňky, šperky, ale také společenské šaty, oblečení pro družičky, a oblečení pro holky a kluky k prvnímu svatému přijímání. Samozřejmostí je i svatební oznámení. Nabídka šatů je široká a stále se rozšiřuje, protože se zaměřujeme na náročné nevěsty, které chtějí šaty podle přání. Po společné konzultaci se šaty doslova modelují přímo na postavu. Výběr a volba svatebních šatů je o citech a pocitech a pro nevěsty to platí dvojnásob, protože svatební den patří k těm nejdůležitějším v životě. Šaty nesmějí být těžké, musí na nich být dobře sladěné materiály, důležitý je také střih a barva. Tomu všemu se věnujeme s maximální péčí. Na šaty používáme kvalitní krajky a tyly z Francie, Itálie a ze Spojených arabských emirátů. Fotogalerie je jen orientační a zdaleka neobsahuje všechny typy šatů.

 

Doplňky ke svatebním šatům

K šatům si nevěsty mohou zapůjčit šperky, závoje, korunky, náhrdelníky, bižuterii, doplňky do vlasů, rukavičky, aj. Určitě nechybí ani bolerka a kožíšky. V nabídce máme i podvazky, které jsou k zakoupení v různých provedeních a velikostech.             K dispozici jsou také nejrůznější ozdoby na auta.

Společenské šaty

Kromě svateb se zaměřujeme i na výrobu šatů na maturitní plesy a prodloužené. Výhodou je, že si nevěsty i děvčata nechají ušít šaty dle vlastního výběru, ale jen za půjčovné, jelikož šaty zůstanou v salonu. Pro menší dívky máme nabídku bílých šatů k prvnímu svatému příjímání, pro družičky poté i v různých barvách a velikostech. Velký výběr oblečení mají také chlapci, a to velikosti už od 1 roku.

Chystáme: Kosmetika, kadeřnictví a modeláž nehtů

Pro zkvalitnění našich služeb plánujeme otevřít kadeřnický salon, kosmetické studio a modeláž nehtů. Nevěsty a dívky které se chystají na maturitní ples nebo do tanečních tak budou mít vše na jednom místě. Tyto služby nebudou samozřejmě určeny jen pro zákazníky svatebního salonu, takže využít je bude moct opravdu každý.

O otevření vás budeme včas informovat.